Zadzwoń 609 555 722
Kopalnia Kruszywa Pomiary Sp z o.o.

Sprzedaż kruszywa

W NASZEJ
OFERCIE

PIASEK PŁUKANY 0-2 MM

(uszlachetniony)

Zastosowanie: murowanie, tynkowanie, składnik chudego betonu, podsypka do układania nawierzchni, produkcja betonów konstrukcyjnych i mas bitumicznych, zastosowanie znajduje również do produkcji prefabrykatów betonowych w tym słupki, kostka, płoty. Stosowany jest również do wylewek maszynowych miksokret. Nasz piasek posiada atest PZH, dzięki czemu może być wykorzystywany do budowy, uzupełnienia piaskownic, boisk do plażówki.

PIASEK LEŚNY

Zastosowanie: nadbudowa nasypów, podbudowa dróg i placów, podsypka do układania płytek i krawężników, utwardzanie nawierzchni placów i parkingów, wypełniacz do masy asfaltowej, wypełnienie wykopów, podsypki pod rury i kable, produkcja wyrobów betonowych typu: kostka brukowa, krawężniki, itp., zimowe utrzymanie dróg.

POSPÓŁKA

Doskonale nadaje się do betonu, na wylewki, do zagęszczania i na nasypy.

ŻWIR 2-8 MM

Zastosowanie: podbudowa dróg i placów, produkcja betonów towarowych, stabilizowanie gruntów, utwardzanie nawierzchni placów i parkingów, wypełniacz do masy asfaltowej, wypełnienie fundamentów, wysypywanie ścieżek ogrodowych i alejek, produkcja wyrobów betonowych tj. kostka brukowa, krawężniki i inne.

ŻWIR 8-16 MM

Zastosowanie: produkcja betonu, budownictwo ogólne, drenaże, kruszywo ozdobne.

ŻWIR 16-31 MM

Zastosowanie: produkcja betonu, budownictwo ogólne, drenaże, kruszywo ozdobne.

TŁUCZEŃ

Zastosowanie: podbudowa dróg i placów, produkcja betonów, stabilizowanie gruntów, utwardzanie nawierzchni placów i parkingów, wypełniacz do masy asfaltowej, wypełnienie fundamentów, produkcja wyrobów betonowych. W ofercie posiadamy szeroką gamę kruszyw drogowych: wapienne, dolomitowe, granitowe, kwarcytowe. Kruszywa o uziarnieniu ciągłym oraz tłucznie.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.