Zadzwoń 609 555 722
Kopalnia Kruszywa Pomiary Sp z o.o.

Sprzedaż kruszywa

W NASZEJ
OFERCIE

PIASEK PŁUKANY 0-2 MM

(uszlachetniony)

Zastosowanie: murowanie, tynkowanie, składnik chudego betonu, podsypka do układania nawierzchni, produkcja betonów konstrukcyjnych i mas bitumicznych, zastosowanie znajduje również do produkcji prefabrykatów betonowych w tym słupki, kostka, płoty. Stosowany jest również do wylewek maszynowych miksokret.

PIASEK LEŚNY

Zastosowanie: nadbudowa nasypów, podbudowa dróg i placów, podsypka do układania płytek i krawężników, utwardzanie nawierzchni placów i parkingów, wypełniacz do masy asfaltowej, wypełnienie wykopów, podsypki pod rury i kable, produkcja wyrobów betonowych typu: kostka brukowa, krawężniki, itp., zimowe utrzymanie dróg.

POSPÓŁKA

Doskonale nadaje się do betonu, na wylewki, do zagęszczania i na nasypy.

ŻWIR 2-8 MM

Zastosowanie: podbudowa dróg i placów, produkcja betonów towarowych, stabilizowanie gruntów, utwardzanie nawierzchni placów i parkingów, wypełniacz do masy asfaltowej, wypełnienie fundamentów, wysypywanie ścieżek ogrodowych i alejek, produkcja wyrobów betonowych tj. kostka brukowa, krawężniki i inne.

ŻWIR 8-16 MM

Zastosowanie: produkcja betonu, budownictwo ogólne.

ŻWIR 16-31 MM

Zastosowanie: produkcja betonu, budownictwo ogólne.

TŁUCZEŃ

Zastosowanie: podbudowa dróg i placów, produkcja betonów, stabilizowanie gruntów, utwardzanie nawierzchni placów i parkingów, wypełniacz do masy asfaltowej, wypełnienie fundamentów, produkcja wyrobów betonowych tj. kostka brukowa, krawężniki i inne.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.